Hazar Tekstil

Hazar Tekstil Sanayi ve Dış Ticaret A.Ş. Kaliteli İmalatta Öncü Firma

Hazar Tekstil Sanayi Ve Dış Ticaret A.Ş 1990 yılında, şirketimizin onursal başkanı olan Resul Kayatuzu önderliğinde örme hazır giyim ve konfeksiyon sektörüne giriş yapmıştır. Şirketimiz Avrupa ve Amerikadaki öncü markalara üretim yaparak tecrübesini arttırmış, sektördeki yerini sağlamlaştırmıştır.


2009 Yılında yapılanmaya giden şirketimiz İstanbul /Bağcılar’da 6000 m2 kapalı alana sahip kendi binasında bay, bayan ve çocuk ürünleri imalat ve ihracatı faaliyetini sürdürmektedir.

Sosyal uyumluluk ve uluslararası kalite standartlarına uygun imalat yapan firmamız, sektördeki bir çok öncü dünya markası (Arcadia Group, Camaieu, Guess, Mackays, M&S, Primark,Reiss, Tesco ) tarafından onaylıdır.


Müşteri memnuniyetini, sosyal sorumluluk ilkelerini, gelişen teknoloji takibini, ekip çalışmasını ve kadroda uzmanlaşmayı ön planda tutarak, istikrarlı adımlarla gelişimini sürdürmekte olan firmamızın temel prensibi her zaman “ en iyi hizmet,en iyi kalite ve en iyi fiyat “ üçlüsünü müşterilerine sunmak olmuştur.